Kültürpark Gala Düğün Salonu

Tahir Aksaray Düğün Salonları 3 Comments

Aksaray’da düğün salonlarını incelemeye ve sizler için tanıtmaya devam ediyoruz. Bu inceleme yazısında Aksaray’ın en iyi konumuna sahip düğün salonu Gala Düğün Salonu ile devam ediyoruz. Kuşkusuz Aksaray‘da yaz aylarında gezilebilecek en güzel yer Kültürpark, tam olarak düğün salonuda Kültürpark’ın giriş kısmında yer alıyor. Tarifi, tanımı ve yol anlatımı çok kolay olacaktır. Ulaşım noktasında oldukça avantajlı olan Kültürpark 2018 yılında yenilenen yüzüyle de avantajlı duruma geldi.

Telefon+90 382 214 00 44 (Kültürpark Düğün Salonu Telefon Numarası)
Adres : Büyük Bölcek Mahallesi, Şht. Mehmet Ali Demir Cd. 28-1, 68200 Aksaray Merkez/Aksaray

Aksaray'da Vera Gelinlik Müşterilerine Hangi Düğün Salonunu Tavsiye Edersiniz

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Gala Düğün Salonu Genel Değerlendirme

Gelinliklerini Vera Gelinlik mağazamızdan alan müşterilerimiz için oluşturmuş olduğumuz listede Kültürpark Düğün Salonu tercih edilebilir bir yapıya sahiptir. Düğün salonu oldukça köklü bir geçmişe sahip. İç tasarımıda yakın zamanda yenilendi. Aynı zamanda kadrosuda oturmuş ve deneyimli bir kadro. Tercih edecekler rahatlıkla tercih edebilirler.

Bilgi : Kültürpark düğün salonu yenilenerek Gala Düğün Salonu olarak isim değiştirmiştir.

Yinede sizler için oluşturmuş olduğumuz anket kısmındaki oylara göz atmayı unutmayın.

Comments 3

  1. Kulturkpark dugun salonu ile altuntas arasinda kararsiz kaldim. Ama sizin tavsiye edici yorumunuza guvenerek kulturpark gala dugun salonunu tercih edecegiz. Tesekkur etmek istedim.

Bir Cevap Yazın