Yapay Zeka

Tahir 0 Comments

0%

Vucüt Tipini Girin

Vücut tipini analiz edin ve girin.

Müşterimiz Tesettürlü mü?

Boy - Kilo Endeksi Bilgileri

Müşterimizin Boyu Kısa mı?(Minyon mu?)

Yapay Zeka
Prenses Gelinlik

ARMUT tipli vucutlara oldukça uygundur. Enerjik olmayı, neşeli durmayı ve mutlu görünmeyi unutmayın. Bu tip gelinlik isteyen Vera Gelinlik müşterimiz gelinlik modellerinizi gösteriniz beğenebilir.
Helen Tarzında

Helen gelinlik çıkan bir müşterimiz sadeliği ön plandadır. Bohem tarzda kendisine çok yakışacaktır, fakat; Aksaray'da Helen gelinliği direk olarak istemeyen birine tavsiyesi veya iknası zordur. Yapay Zeka'da kişiye yine de en uygun gidecek gelinlik Helen gelinlik görünüyor.
Düz Kesim Gelinlik

DİKDÖRTGEN Vücut için önerebilirsiniz. Mağazamızda çok bu tarz bir gelinlik yok. Elimizde olan Düz Kesim Gelinlik modellerini gösterin bakalım. Neşeli olun, enerjik durun ve siz bu işin uzmanısınız.
A Kesim Gelinllik

ELma ve Armut tipli vücutlara en iyi oluyor. A Kesim gelinliklerin kullanımı rahattır. Kısa boylu gelinlerimizi uzun gösterebilir. A Kesim neredeyse tüm vücut tiplerine uyum sağlar. Vera Gelinlik olarak gelin adayımızın basen ve kalçası geniş ve boyu ufak ise bu gelinlik iyi gidebilir. Bu gelinlik modelini tercih eden ünlüler : Angelina Jolie, Buse Terim
Balık Kesim Gelinlik

KUM SAATİ VÜCUT tipine önerilir. İddalı bir modeldir ve genellikle vücudu sarar. Fiziğine güvenen birine çok yakışabilir. Karşıdaki müşteriyi dikkatlice analiz edin ve bu tip gelinliği giyebileceğini düşünüyorsanız önerin. Fiziki olarak gelinimizin 10 üzerinden en az 8 olması gerekir.

Bir Cevap Yazın