Tappa Düğün Salonu – Aksaray

Tahir Aksaray Düğün Salonları 5 Comments

Aksaray’da hizmet veren düğün salonu Tappa Düğün Salonu ile ilgili müşterilerimiz için inceleme yazısı yazalım istedik. Tappa düğün salonu, Aksaray – Ankara yolu üzerinde yer almaktadır. Düğün salonu geniş ve ferah bir alana sahip.

Telefon : İletişim bilgileri (0382) 505 00 33 numaralı hattan arayabilirsiniz.
Adres : Çiftlik Mahallesi, Çiftlik Mahallesi 6494. Sokak No:2, Ankara yolu 1.KM, 68200 Aksaray Merkez/Aksaray YOL TARİFİ AL

Aksaray'da Vera Gelinlik Müşterilerine Hangi Düğün Salonunu Tavsiye Edersiniz

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Düğün salonunun açık ve kapalı alanları mevcut. Hem iç mekanı hem çalışanlarının profesyonelliği oldukça iyi. Aksaray’da düğün salonu tercih etme noktasında karar verme aşamasında olan Gelinlik alan müşterilerimize Tappa Düğün Salonunuda incelemelerini tavsiye ederiz.

Comments 5

 1. Kuzenimin düğünü sebebiyle gördüğüm bir düğün salonu. Mekan çok güzel. Açık ve kapalı alanı var. Çalışanlar gayet ilgili. Ancak iki sorun var
  1. si asansör yetersiz.
  2. si gelin damat tahtı çok alakasız bir yerde.

  En üst katta olması düğüne gelen yaşlılara ciddi bir sorun yaratıyor. Mevcut asansör gayet hızlı ve konforlu ancak kişi trafiğini kaldıracak kadar yeterli değil.

  Gelin damat sahneyi gören bir yere komumlandırılmalıdır.

 2. Tappa mobilya mağazasının üst katında bulunan düğün salonu altta mobilya mağazasını gezmenizi tavsiye ederim

   1. Tappa dugun salonu oldukca hosuma gitti dusunen arkadaslara tavsiye etmekteyim. Arkadasimin dugunu orada oldu kendi dugunum icinde tappa dugun salonunu dusunuyorum..

Bir Cevap Yazın