Hakkımızda

Aksaray’da 2018 yılında Neslihan Dinç tarafından açılan Vera Gelinlik, Aksaray’dan gücünü alarak tüm Türkiye ve Dünyaya gelin ihracatı yapmak için yola çıktı. Fiziksel mağazamız Büyük Bölcek Caddesi, No : 110 Aksaray‘da yer almaktadır. Mağazamızdan gelinlik, nişanlık ve bindallı satın alabilir veya kiralayabileceğiniz gibi bir birinden farklı bir çok farklı aksesuarı da temin edebiliyorsunuz.

Vera Gelinlik Misyonumuz

En iyi ve özel gelinliklerle evlenecek çiftlerimizin hayatlarının bu en özel gününde en güzel modellerle gerçekleştirmelerini sağlamaktır. En sorunsuz muhteşem bir gelinlikle geçmesi için 3, 4 defa prova yapılmakta ve düğün süreçlerinin her aşamasında yanlarında olmaktayız. Ana misyonumuzu kısaca özetlemek gerekirse gelin adaylarımızın düğün sırasında muhteşem bir gelinlik ile en iyi şekilde görünmesini sağlamak diyebiliriz.

Vera Gelinlik Vizyonumuz

Vera Gelinlik olarak ilk vizyonumuz en iyi gelinlik modellerine gelin adaylarına ulaştırmak diyebiliriz. Ticari olarak hedeflerimizin başında ülkemizden güç alarak yurtdışına gelinlik ihraç etmek olacaktır. İlk hedefimiz Arap ülkelerine, ülkemizde ki gelinlik modelleri ile tanıştırmak ve ihraç etmektir.