Nevşehir Gelinlik

Tahir Genel, Kampanyalarımız 0 Comments

Nevşehir‘den gelip bizleri tercih eden onlarca müşterimize teşekkür ederiz. Vera Gelinlik; Konya, Nevşehir, Niğde ve Kırşehir’den gelen bir çok müşterimiz vardır. Aksaray ilgili şehirlerin tam olarak orta noktasında yer almaktadır ve ulaşımı çok kolaydır. Nevşehir’den Aksaray’a mesafe ise yaklaşık olarak 50 dakikalık bir süre bulunmaktadır.

Vera Gelinlik olarak mağazamıza her yıl 200 yeni model getirmekteyiz.

Fransa ve Türkiye gelinlik modasını yakından takip ediyor ve ülkemizin en önemli markalarını mağazamızda bulunduruyoruz. Nevşehir’den 50 dakikalık bir mesafede 400 m2’lik mağazamızda ilgili ürünleri görmeye gelebilirsiniz.

Temel Prensiplerimiz ve Uzman Kadromuz

Yüz tipiniz, vücut tipiniz, boy / kilo endeksiniz, ten ve göz renginiz başta olmak üzere 10 civarı temel değişken hesaplanarak size en uygun gelinlik uzman danışmanlarımız tarafından verilmektedir.

Çatı kuruluşumuz temel felsefesi

Bulunduğumuz lokasyonda en iyi ürünü en iyi fiyatı verdiğimize; ilk ve en iyi seçenek olduğumuza emin olmalıyız.

Nevşehir – Aksaray Ne Kadar Sürüyor?

50 dakikalık kısa bir mesafeye sahiptir.

Mağazamız Tam Adresi Nedir?

Pamucak Mahallesi, Büyük Bölcek Cd. No:110 – Aksaray

Mağazamızda Bulunan Ürünler

Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı bulunmaktadır.

Yıllık Koleksiyonumuza Yeni Katılan Ürünler

200 civarı her yıl yeni ürün mağazamıza getirmekteyiz.

Özel Dikim Hizmetimiz Var mı?

İzmir atolyemizde Türkiye’nin en iyi stilistleri tarafından özel dikim ürünler yapılmaktadır.

Nevşehir Nişanlık ve Bindallı

Mağazamızda Gelinlik modellerinin yanı sıra Nişanlık ve Bindallı’da bulunmaktadır. Gündemi oldukça yakından takip etmekte ve bu konuda en yeni moda Nişanlık ve Bindallı modellerine mağazamızda yer vermekteyiz.

Mağazamızdan Görüntüler

400 m2’lik mağazamız özel olarak tasarlanmış ve gün ışığını hiç bir şekilde almayacak şekilde dekore edilmiştir. Işıklandırmamız düğün salonları ışıklandırması ile aynıdır. Düğününüzde süprizlere yer vermemeniz için tüm detaylar düşünülmüştür.

Son Instagram Paylaşımlarımız

Nevşehir gelinlik seçimi için bizleri tercih eden çiftlerimize teşekkür ederiz. Kendi bölgemizde en iyi modeller Vera Gelinlik mağazamızda.

Bir Cevap Yazın