Niğde Gelinlik Mağazası

Tahir Genel 0 Comments

Vera Gelinlik olarak Niğde’den gelerek bizleri tercih eden onlarca müşterimize teşekkür ederiz. Vera Gelinlik olarak uzun süredir Aksaray’da hizmet vermekteyiz. Konya başta olmak üzere Niğde, Nevşehir ve Kırşehir‘den evlenecek çiftler bizleri tercih etmektedir.

Her yıl mağazamıza 200 arasında yeni model gelmektedir.

Yol Tarifi : Elma bahçeleri arasında 50 dakikalık keyifli yolculuğa şimdi başla

Fransa ve Türkiye’den Gelinlik modellerini oldukça yakından takip ediyoruz. 400 m2‘lik oldukça büyük mağazamızda sadece Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı ürünlerine yer veriyoruz. Hayatınızın en özel gününde sizin için en doğru ürünü profesyonel kadromuzla beraber karar verin.

Yüz tipiniz, vücut tipiniz, boy / kilo endeksiniz, göz renginiz ve diğer kritik değişken etkenleri temel alarak ekibimiz kapsamlı ve detaylı bir seçimde (kısmi) yönlendirici prensipte çalışmaktadır.  Niğde’den gelerek gelinlik seçimlerini bizleri tercih eden çiftlerimiz ise bir çok önemli kampanyaya kavuşmaktadır.

Mağazamız çatı kuruluşunun temel prensiplerinden olan;

İlgili kuruluşumuz kendi bölgesinde en iyi ürünü ve en iyi ürüne en iyi fiyatlandırmayı sunmalıdır. Kesinlikle ilk ve en iyi seçenek olmalıdır.

Niğde Aksaray Kaç Km?

Niğde ile Aksaray arası yaklaşık olarak 120 KM’lik bir mesafeye sahiptir.

Tam Olarak Mağazamız Nerede?

Büyük Bölcek Cd. No:110 Pamucak / Aksaray

Mağazamızda Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı

Yıllık Gelen Yeni Model Sayısı?

Her yıl 200 civarı yeni model getirmekteyiz.

Özel Dikim Hizmetimiz Var mı?

Evet. Türkiye’nin en iyi stilistleri tarafından İzmir atölyemizde dikim işlemleri yapılmaktadır.

Niğde Nişanlık ve Bindallı

Mağazamızda Nişanlık ve Bindallı modellerini de oldukça yakından takip ediyoruz. Gelinlik’te olduğu gibi yine ülkemizin en ciddi markalarıyla beraber çalışmaktayız. Bindallı olarak özellikle geniş bir koleksiyonumuz vardır.

Mağazamızdan Bir Görüntü

Mağazamız özel olarak tasarlanmış ve kesinlikle gün ışığı almamaktadır. Tam olarak gelinlikleri düğün salonunda nasıl görünecekse o şekilde mağazamızda görmektesiniz. Mağazamız ışıklandırması düğün salonları ışıklandırması ile aynıdır.

Vera Gelinlik Instagram Paylaşımlarımıza Göz Atın

Niğde’den gelerek Gelinlik seçimini Vera Gelinlik’ten yana kullanan yüzlerce çiftimize teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın