Kayseri Gelinlik Mağazası

Tahir Genel 2 Comments

Vera Gelinlik; Konya, Kayseri, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir’e ulaşım kolaylığından dolayı Aksaray’da açılmıştır. “Hayatınızın en özel gününde, en güzel siz olmak istiyorsanız” Aksaray mağazamıza bekliyoruz. Aksaray mağazamıza Türk ve Fransız stilistlerin en güzel çalışmalarını bulabilirsiniz. Çatı kuruluşumuzun temel prensiplerinden olan “Bulunduğumuz lokasyonun en iyi ve ilk tercihi olunmalıdır.” felsefesini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Kayseri – Aksaray arası mesafe yaklaşık 1 Saat 45 Dakika sürmektedir. Keyifli bir Kapadokya yolculuğu ise bizden size hediyedir.

Neden Kayseri’den Aksaray Gelinlik’i Tercih Etmelisiniz?

Çünkü; 400 m2‘lik mağazamıza her yıl 200 farklı model getiriyoruz. Mağazamız gün ışığı almıyor ve düğün sırasında nasıl görünecekse o şekilde mağazamızda görünüyor sürpriz yaşamıyorsunuz. En farklı modelleri mağazamıza getiriyoruz ve Türkiye ile Dünyanın en seçkin modellerine mağazamızda yer vermeye çalışıyoruz. Özel dikim olarak İzmir atolyemizde seçtiğiniz model, seçtiğiniz dantelle Türkiye’Nin en iyi stilistleri tarafından yapılıyor.

1 saat 45 dakikalık keyifli bir Kapadokya yolu sizi bekliyor. Hemde tüm ürünlerimizde Net %40 İndirim var. Hayatınızın en özel gününde en güzel siz olmak istiyorsanız mağazamıza bekleriz. Tüm her yerde aynı modeller var farklılık istiyorum diyorsanız ve bir ürünü beğenmekte zorlanıyorsanız Vera Gelinlik Aksaray‘a mutlaka uğramalısınız. İşin aslı gelinlik seçimi için İstanbul’a gitmenize gerek yok. Hemen yakınınızda Aksaray mağazamıza gelebilirsiniz.

Yüz tipiniz, vücut tipiniz, boy / kilo endeksiniz, göz renginiz, boyun uzunluğunuz, ten renginiz gibi onlarca farklı değişken temel alınarak sizin için en ideal model stilistlerimiz tarafından yönlendirmeler yapılabilmektedir.

Mağazamız Çatı Kuruluşu Temel Felsefelerinden

İlgili alt kuruluşumuz, bulunduğu lokasyonda ilk ve en iyi seçenek olmalıdır.

Kayseri – Aksaray Arası Kaç Km?

Yaklaşık olarak 1 saat 45 dakika sürmektedir. Yolculuğunuz muhteşem keyifte bir Kapadokya yolculuğu sunar.

Mağazamız Tam Adresi ve Yol Tarifi

Pamucak Mah., Büyük Bölcek Cd. No:110 – Aksaray – Navigasyondan Yol Tarifi Al

Mağazamızda Hangi ürünler Bulunur?

Mağazamızda Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı bulunur.

Yeni Model Sayısı

Her yıl mağazamıza 200 yeni model gelmektedir.

Özel Dikim Çalışması

İzmir atölyemizde Türkiye’nin en iyi stilistleri tarafından seçilen model ve dantelle en doğru şekilde yapılmaktadır.

Kayseri Nişanlık ve Kayseri Bindallı

Mağazamızda Nişanlık ve Bindallı modellerinin en güzel örneklerine yer vermeye çalışıyoruz. Özellikle Bindallı seçiminde ülkemizin en ciddi markalarıyla beraber çalışmaktayız.

Mağazamızdan Görüntüler

Comments 2

  1. Kayseriden gelip aldik. Kendileri dusuncelerimi yazmamiz konusunda cok israrci oldu. Oncelikle kayseriden farkli bir cok model var ve dahada guzeli kampanyalari ile oldukca guzel rakamlarda indirim geliyor. Vera gelinlik olarak kayseride magazalari olmasini cok isterdim ciddi anlamda kayseride olsalar buranin en iyisi olurlardi. Aksaray mesafe olarak 2 saat surdu ve geldigimize kesinlikle degdi. Tam olarak istedigim modeli temin edebildik. Tum orada ilgilenen ablalarima koca koca tesekkurlerimi iletiyorum

Bir Cevap Yazın