Vera Gelinlik Standartları

2021 Yılında 10 Üzerinden 9,2 Puanlama Aldık.
MERHABA
En Özel Gününüzde Yanınızdayız.
En İyiler

EN YÜKSEK KALİTE

Vera Gelinlik olarak ürünlerimizde Türkiye'nin en iyi Atölyesi ve yılın en iyi gelinlik stilisti ödülünü almış stilistlerine ait markalarla çalışıyoruz. Ürünlerimizde kullanılan yüksek standartlardan dolayı düğün öncesi gerçekleşen fotoğraf çekimleri ve fotoğraf çekimi sonrası kuru temizleme işlemlerinden sonra yıpranmaz.

Dünyadan Modeller

TREND

Dünya ve Türkiye modasını yakından takip eden ekibimiz, Türkiye'nin ödüllü stilistleri ile çalışırken aynı zamanda dünyanın önemli markalarına ait modelleri de derlemeye çalışıyor. İç Anadolu'da en iyi mağaza olmak için çok çalışıyoruz.

Model Seçimi

YAPAY ZEKA

Fiziksel her değişkene göre modellerde de değişim gerçekleşmektedir. Fransız stilistlerini genel olarak belirlediği esasları harfiyen tavsiye sürecinde uygularken, genel olarak kabul görmüş esaslar üzerine çalışan güçlü bir yapay zeka sistemimiz mevcuttur.

Fiyatlandırma

FİYAT POLİTİKAMIZ

Çatı kuruluşumuzun temel prensiplerinden "en iyi ürünü en doğru fiyatla sunmak" maddesini %20 kar marjı ile devam ettiriyoruz. Bu sebeple Vera Gelinlik'ten alacağınız her ürün her kuruşunu hak ediyor olur.

Düğüne Hazırlık

PROVA SÜRECİ

Bizim için en büyük başarı gelinlerimizin yüzlerindeki tebessümdür. Bu yüzden gerek terzilik süreçleri gerekse prova süreçlerinde seçilen modeli gelinimiz için en ideal haline getiriyoruz.

Sizleri Seviyoruz.
TOP