Konya’dan Gelip Gelinlik Tercihlerini Bizden Yapan Müşterilerimize Teşekkür Ederiz

Tahir Genel 1 Comment

Mağazamızı açtığımız günden bu yana oldukça güzel geri dönüşler alıyoruz. Sadece Aksaray değil çevre illere göre de hem mağaza tasarımı hem gelinliklerde moda takibi olarak en iyilerden birisi olduk. Konya, Nevşehir ve Niğde‘den gelen bir çok müşterimiz oldu. Konya’dan gelip bizleri tercih eden çiftimiz içinde özel bir teşekkür etmek istiyoruz.

2020 moda gelinlikleri sadece Aksaray değil çevre illere göre de en hızlı mağazasına getiren olduğumuz içinde çok mutluyuz. Modaya yakın takibimiz ve 1. sınıf özel dikim çalışmalarımızla hizmetlerimize devam ediyoruz.

Konya Gelinlik

Vera Gelinlik ailesi olarak Türkiye ve Dünya gelinlik modasını çeşitli uyarı sistemlerimizle çok yakından takip ediyoruz. Dünyanın en önemli stilistleri bir gelinlik tasarımı yaptığı zaman ilk bizim haberimiz olmakta. 20 civarı tedarikçilerimizle modayı çok yakından takip ediyoruz. En özel gününüzde en doğru seçimi yapmak için mağazamıza bekleriz. Sizde “Konya Gelinlik” seçiminde bizleri tercih ederseniz pişman olmazsınız.

 

Comments 1

  1. Konyadan gelinlik almak icin Aksaraya geliyor olmalari buyuk bir gurur. Aksaraya kattiginiz renk icin tesekkut ederiz.

Bir Cevap Yazın