Mavi Yolculuk – Balayı Hediyesi

Tahir Evlilik ve Tatil 0 Comments

Mavi denizin sonsuz varlığına teslim olmak için Mavi Yolculuk‘tan daha iyi bir alternatif düşünemiyoruz. Vera Gelinlik mağazamızdan gelinlik alan çiftlerimize unutamıyacakları eşsiz bir balayı hediye ediyoruz. Balayı 4 gün 3 geceden oluşuyor ve tam pansiyon konseptinde çalışıyor. Mavi yolculuklar Abardo Yatçılık tarafından sağlanmaktadır ve balayı çiftleri için özel hizmetleri bulunur. Armas Hotel Gül Beach ile beraber Mavi Yolculuk isteyenlerde bu turlara katılabililer.

Mavi Yolculuk Nedir ve Nasıl Hediye Alınır?

Vera Gelinlik olarak Aksaray‘da ki ilk yılımıza özel çiftlerimiz için özel kampanyalar sunuyoruz. Gelinlik alan çiftlerimize hem Türkiye’nin en iyi gelinliklerini sunarken hem de balayılarını planlıyoruz. Oldukça uygun fiyatlarla alabileceğiniz gelinlikler yanında Armas Gül Beach Hotel veya Mavi Yolculuk balayı hediyelerinden birini seçebilirsiniz.

Mavi yolculuk ege kıyılarının denize paralel uzanmasından dolayı kara yolu ile ulaşım imkanı olmayan bir çok noktası vardır. Halikarnas Balıkçısı tarafından başlatılan bu yolculuk ege kıyısında kara yoluyla ulaşılamayan yerlere giderek dinlenme ve yenilenme amacı taşır. Balayı için en iyi tatil yöntemlerinden biridir. Dünya ile etkileşim olmadan sadece ikiniz olduğu bir dünya. Akşamları ateş etrafında gitarlı canlı müzik, tertemiz el değmemiş koylar, plajlar.

  • Ulaşım ve konaklama dahildir.
  • Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemekleri dahildir.

Kendi kabininizde, gemi içerisinde unutamayacağınız bu yolculuğu şimdi Vera Gelinlik üzerinden hediye olarak temin edebilirsiniz. Hem de 2018 moda gelinlikler ve Aksaray’ın en iyi gelinliklerini uygun fiyatlara alarak.

Vera Gelinlik Yol Tarifi

Pamucak Mahallesi,
Büyük Bölcek Caddesi, No : 110
68100 Merkez/Aksaray
Türkiye

Bir Cevap Yazın