En İyi Ürün ve Hizmet Politikamız

Tahir Genel 0 Comments

Aksaray’da ilk mağazamızı açmış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Çalışmalarımızı mağazamızı açmadan önceden belirlediğimiz esaslara uygun olarak geliştirmeye devam ediyoruz. Vizyon ve misyon geliştirme süreçlerinde ilk madde en iyi ürün ve en iyi hizmet politikası temelli olmuştur. Bu konuda kendi lokasyonumuz da en iyi hizmet ve ürünü verdiğimizi bilmek istiyoruz.

Tüm dünyadaki gelinlik markalarının yeni çıkarttığı ürünleri takip etmekte ve en güzel modelleri mağazamıza getirmekteyiz. Bir birinden benzersiz muhteşem modeller ilk olarak Aksaray Vera Gelinlik Mağazamızdan ulaşılabilmektedir.

Hizmet Kalitesi Hakkında

Gelinlik alımı öncesinde en güzel modelleri mağazamızda yer veriyoruz. Satın alım aşamasında ise kesinlikle Türkiye’de benzersiz kampanyalar ve ederinde fiyatlarla müşteri odaklı olduğumuzu rahatlıkla belirtebiliriz. Vera Gelinlik olarak satın alım öncesi en iyi model, kiralama veya satın alım aşamasında ise her türlü kolaylığı sağlama hizmetlerinin yanı sıra satın alım aşamaları sonrasında da müşterilerimizin yanındayız.

Ücretsiz gelinbaşı tüm gelinlik alan müşterilerimizi hediye olarak verilmektedir. Model gelinimiz tarafından onaylandıktan sonra en az 3 defa prova yapılmaktadır. Düğün gününde kendi anlaşmalı kuaförümüzde veya kendi kuaförlerinde ziyaret etmekte ve sürecin tam olarak kusursuz gittiğine emin olana kadar yanlarında durmaktayız.

Sadece gelinlik satan değil gelinlerimizin her aşamada yanlarında olan bir anlayışa sahibiz.

Kadromuzla Her Daim Yanınızdayız ve Düğün Sürecini Yakından Takip Etmekteyiz. Bizler İçin En Büyük Başarı İse Sizlerin Mutlu Bir Düğün İle Hayatlarınızın En Özel Gününün Muhteşem Olmasıdır.Neslihan Dinç

Bizim İçin Asıl Başarının Tanımı

 İnsan odaklı bir çalışma içerisindeyiz. Vera Gelinlik olarak ilk hedefimiz gelinlerimizin düğünlerinin en iyi şekilde geçmesini sağlamak ve gelinlerimize en uygun, doğru modelleri temin etmektir. Bu sebeple her kademede gelinlerimizin yanındayız. Bazı günler anlaşmalı kuaförlerimizde aynı anda 3-4 gelinimiz olmakta ve her biri ile ayrı ayrı ilgilenmekte süreçlerini yakından takip etmekteyiz.

Kına gecesi ve düğün ile ilgili olarak Türk / Aksaray adetlerine uygun çeşitli malzemelerde bulunmaktadır. Daha öncesinde bu konuda gelinlerimize ürünleri temin etmekteyiz. Fakat; düğün gecesi kaybolan bir malzeme olduğunda anlık olarak malzeme temizi ve müdahale durumu önemle üzerinde durduğumuz hususlardır. Biz sizlerin hayatınızın en özel gününün tam anlamıyla doğru ve güzel bir şekilde geçmesini bilerek mutlu olmaktayız.

Bir Cevap Yazın