Gelinlik Alan / Kiralayan Çiftlerimize Gelinbaşı Bizden – Estelife

Tahir Kampanyalarımız 1 Comment

Vera Gelinlik olarak mağazamızdan gelinlik alan çiftlerimize 1. yıl kampanyalarımıza devam ediyoruz. Balayı hediyesi verdiğimizi daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. 2. bir ekstra hizmet ise kuaför kanadında gerçekleştirdik. Aksaray’ın en iyi kuaförlerinden Estelife Güzellik Salonu ile özel bir anlaşma yaptık. Yapmış olduğumuz kampanya 2018 yılı için geçerlidir. Başarılı bir çalışmayla uzun yıllar gelinlik alan çiftlerimize Estelife Güzellik Salonu, gelinbalı hediyesi vermeyi planlıyoruz.

Kampanya içerisine dahil olan ve olmayan hizmetler;

  • Gelinbaşı yapımı bize aittir.
  • Gelinin yanında gelen kişiler kuaföre dahil değildir.
  • Geline ait ekstra olarak pedikür, porselen makyaj, vs dahil değildir.

Estelife İletişim Bilgileri

Adres  Taş Pazar Mah. 658. Sokak No: 27 (Beğendik Market Çaprazı) Aksaray
Telefon 1 0 (549) 600 86 68
Telefon 2 0 (552) 217 53 30
Yetkili Dilek Şahin/ Nilgün Sürücü
Sektör Güzellik Merkezi
Mail Mailalcapone1004@gmail.com
Lokasyon Aksaray » Merkez

Vera Gelinlik olarak gelinlik alan çiftlerimize kuaför seçenekleri sunmaktayız. Gelinlik alan çiftlerimiz için sunmakta olduğumuz seçeneklerden bir tanesi de Estelife Güzellik Merkezi kuaförüdür. Aksaray merkez veya ilçelerinde kuaför merkez işletiyorsanız bizlerle iletişime geçerek kuaförünüzle özel anlaşmalar yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Comments 1

  1. Kampanyalariniz aksaray icin gercekten cok buyuk kampanyalar turkiyede hic bir magaza balayi ve kuaforu 2018 gelinlik alarak vermezler. Hemde gelinlik fiyatlari neredeyse yari fiyatina tum samimiyetimle sizleri kutluyorum ve basariyla islerinizi buyutmeniz icin takip ediliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın